Paroubczech entertainment group

Česká republika je asi nový akční film z produkce Paroubczech entertainment group.

Jindřich Tichý – 31.01.2006

„Scénář má v sobě tak trochu něco z italského mafiánského seriálu Chobotnice, praktik zednářských lóží, Chicaga z doby Al Caponeho, banánových republik, samozřejmě notně doplněné o majory Zemany, Inženýrské odyssey, případně Ženy za pultem a náměty z posledního sjezdu KSČ z totality.

Nic nechybí. Máme tu politickou mafii, prorostlou do státní moci, úřady a policií počínaje, soudy a vládou konče. Máme podivné vazby a pletky zájmových skupin, že i zednáři by záviděli.

Nájemné vraždy s mocensko-politickým a ekonomickým zákulisím u nás také nejsou výjimkou a k tomu se nám tady střídají staronové vlády, smrdící diktaturou jedna za druhou a ti co čekají na korýtko po nich nejsou o nic více ani méně provázaní a propojení, než ti před nimi.

Perličkou toho všeho je postkomunistická vládnoucí garnitura plná Zemanů a socialistických inženýrů a média plná zašlých komunistických časů včetně bolševických diktaturních replik, že by se jeden opravdu domníval, že kouká na záběry posledního sjezdu KSČ před rokem 1989.

Zbývá už jen, aby se Paroubek ujal role Posledního akčního hrdiny a film je hotový. Natáčí ho Česká filmová společnost Czech republic entertainment, inc., v hlavní roli: ČSSD a Jiří Paroubek, kompars: občané České republiky, režie: vláda ČR, scénář: KSČ, asistent režie: ostatní politický group management, masky: STB, kostýmy: vietnamská tržnice, producent: státní pokladna, střih: Policie ČR, poradce: BIS, produkce: parlament ČR, dramaturgie: Václav Havel.

Na premiéru filmu “Česká republika v reálných obrazech” se můžete dívat každý den 24 hodin. O to, co Vám uteče v době spánku nepřijdete, protože reality show dohoní všechno a všechny.

Účast na filmu a daňová vstupenka je povinná, neomluvená absence je trestná a omluvenky se neuznávají. Za zavřené oči zaplatíte pokutu svým osudem v budoucnosti a za negativní kritiku celého autorského díla budete odsouzeni a vykázáni na pokraj společnosti.

Recenze na tuto průběžnou reality show raději nepiště, tvůrci tohoto filmu si vytvoří vlastní poučení z krizového vývoje a pokud byste náhodou nechtěli jít k volbám a odmítli dát svým hlasem najevo loajalitu se všemi tvůrci tohoto bijáku při hře škatulata hejbejte se, počítejte s tím, že koukat se budete muset stejně dál.

Nic Vám to nebude platné, protože biograf skončí jedině tehdy, když ho vypnete a tohle je hodně dlouhá, opravdu hodně dlouhá telenovela, kde se jen vymění režie, scénář a kostýmy však zůstávají stále stejné. Uvědomte si, že v tomto filmu hlavní roli nehrajete Vy, ale zájmové skupiny, parlamentní pomatenci a úchylné celebrity. Pokud vám můžeme pomoci, obraťte se na dostparoubka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *